Kolonie nad jeziorem dla najmłodszych

Written by

Rodzice często w okresie przedwakacyjnym zastanawiają się jak zorganizować czas swoim pociechom na w te długie wolne dni. Oprócz standardowych rozwiązań doskonale nam znanych takich jak wyjazdy do babci, cioci, kuzynostwa mamy również do wyboru posłanie dzieciaczka na obóz lub kolonie.

W internecie jest mnóstwo ofert biur podróży, które przygotowują kolonie i obozy w różnych regionach Polski lub za granicą. To ogromne udogodnienie dla rodziców, którzy nie mogą sobie pozwolić na wakacyjną przerwę w pracy. Jednym z popularniejszych wypoczynków organizowanych dla młodszych dzieci są kolonie. Do wyboru mamy mnóstwo ofert i programów. Tematyczne najczęściej wiążą się z jakąś dyscypliną sportową lub sztuką czy tańcem. Jednymi z bardziej popularnych ofert są kolonie rekreacyjne. Dzieciaki podczas takich wyjazdów uświadamiane są, że samotny wyjazd bez rodziców może być świetną zabawą.

Ostatnio na rynku branży turystycznej bardzo popularne zrobiły się kolonie nad jeziorem. Jest to rodzaj wczasów dedykowany zwłaszcza dla maluszków. Przedział wiekowy dzieciaków kwalifikujących się na kolonie nad jeziorem to 7-11lat. Dobro i zadowolenie dzieciaków jest dla wychowawców najważniejsze, dlatego każdy z uczestników zostanie przydzielony do odpowiednich grup rówieśniczych.

Kolonie nad jeziorem dostosowane są do potrzeb i wymagań dzieci, a specjalnie dobrana kadra posiadająca ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi, zadba o komfort i bezpieczeństwo każdego młodego uczestnika.

Podczas trwania koloni nad jeziorem dzieciaki oprócz zajęć tematycznych mają również mnóstwo innych atrakcji. Najczęściej uczestniczą oni w wycieczkach fakultatywnych, grach i zabawach w ośrodku lub na plaży.

Wychowawcy starają się maksymalnie wykorzystać infrastrukturę terenów. Dlatego podczas koloni nad jeziorem uczestnicy spacerują po lesie, pływają kajakami lub rowerkami wodnymi czy zażywają kąpieli w jeziorze.

Kolonie nad jeziorem to idealna opcja na pierwszy samotny wyjazd malucha. Mnóstwo rówieśników, przyjazna kadra oraz piękne widoki- to wszystko sprawia że dzieci zapominają o tęsknocie i oddają się zabawie w stu procentach.

Najpopularniejszymi miejscami na obozy nad jeziorem są , Mazury, Kaszuby oraz Pojezierze Drawskie. To wspaniałe turystyczne regiony, zachęcające malowniczymi krajobrazami oraz dziką naturą. Zapewne każdy pokocha jedno z tych miejsc.

Koszt koloni nad jeziorem zależy od wielu czynników, takich jak, wybrany region, organizator lub dodatkowe fakultety. Chcąc wysłać pociechę na kolonie nad jeziorem rodzice powinni liczyć się z kosztami od 1500zł nawet do 3000zł. Ceny może nie są małe, ale naprawdę warto.

Gwarantujemy, że dzieciaki po powrocie z koloni nad jeziorem będą zadowolone, a do tego zasypią swoich rodziców mnóstwem opowieści.

Organizatorzy dbają o odpowiednią liczbę miejsc na kolonie nad jeziorem, natomiast jest to jeden z najszybciej sprzedających się wczasów. Dlatego radzimy zarezerwować kolonię zdecydowanie przed sezonem. Życzymy udanych wakacji podczas kolonii nad jeziorem.

Article Categories:
Turystyka

Dodaj komentarz